Revekoll

– rękodzieło i technologia

ramię w ramię

 

Projekt i wykonanie przedmiotów luksusowych wymagają perfekcyjnej znajomości specyfikacji materiałów oraz dostosowania optymalnej, nowoczesnej technologii produkcyjnej, aby wydobyć z nich najwyższą jakość i unikalny, nienaganny efekt wizualny.

Revekoll to marka, która umiejętnie łączy znajomość specyfiki stali nierdzewnej
z nowoczesnymi kształtami, precyzyjnym wykonaniem oraz niezawodnym montażem.
Tutaj każdy etap powstawania produktu związany jest z jego luksusowym charakterem.
Wiemy, że nowoczesna stylistyka innowacyjnych ogrodzeń ze stali nierdzewnej tworzy nietuzinkowy efekt, który wyróżnia się idealną gładkością.

 

 

Zgrany zespół specjalistów

dla optymalnych efektów

Do stworzenia luksusowej biżuterii Twojego otoczenia, czyli ogrodzenia ze stali nierdzewnej potrzebny jest wyspecjalizowany zespół pracowników, spośród których każdy ma dokładnie określoną rolę. Każdy z nich realizuje zadania oraz wymagana jest od niego ścisła wiedza, dotycząca konkretnego etapu w procesie projektowania i produkcji. Pracownicy, tworzący zespół współpracują, wspierając się doświadczeniem oraz bezwzględnie polegają na profesjonalizmie kolegów.

Opatentowaliśmy nasze ogrodzenia

Oświadczenie FIRMY Revekoll, Karzcino 30A, 76-200 Słupsk,
o przekazaniu informacji o własności prawa do wzoru przemysłowego
i ewentualnych skutkach jego naruszenia.

     Niniejsze oświadczenie ma na celu uniknięcia ewentualnego naruszenia praw z prawa do wzoru przemysłowego, a tym samym uniknięcia sporów cywilnych i/lub karnych wynikających z naruszenia praw do przedmiotowego wzoru przemysłowego, a ustalonych w przepisach zawartych w Ustawie z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity z 2017 r., poz. 776), a zwłaszcza przepisów zawartych w art. od 287 do 291.

Przedmiot oświadczenia:

     Firma Revekoll, 76-200 Słupsk, Karzcino 30A jest właścicielem wzoru przemysłowego pt. Metalowy panel ogrodzeniowy, którego zgłoszenie zostało zarejestrowane
w Urzędzie Patentowym RP pod numerem Wp. 26617.Rysunki tego wzoru stanowią załącznik 1 i 2 do niniejszego oświadczenia.

     W związku z wprowadzeniem przez nas do obrotu, między innymi przez złożenie oferty handlowej, informujemy, że przedmiot tej oferty czy Metalowy panel ogrodzeniowy przedstawiony na załączonych rysunkach podlega prawnej ochronie wynikającej z przepisów Ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej, a zwłaszcza art. 105 ust. 2 i 3, które mówią, że:

     Przez uzyskanie prawa z rejestracji uprawniony nabywa praw wyłącznego korzystania z wzoru przemysłowego w sposób zarobkowy lub zawodowy na całym obszarze Rzeczpospolitej Polskiej oraz całej Unii Europejskiej.

Uprawniony może zakazać osobom trzecim wytwarzania, oferowania, wprowadzania do obrotu, importu, eksportu lub używania wytwory, w którym wzór jest zawarty bądź zastosowany, lub składowania takiego wytworu dla takich celów.

Dodatkowo naśladownictwo produktów może naruszać przepisy ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
(Dz.U. 1993 Nr 47 poz. 211) i ustawę z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 

     W związku z tym, oświadczamy, że w przypadku ewentualnego naruszenia naszych praw będziemy dochodzić roszczeń zgodnie z obowiązującym prawem.

Karzcino, dnia 04 czerwca 2018 r.
Z poważaniem, Revekoll

 

Technologiczne innowacje

Ogrodzenia ze stali nierdzewnej, zachwycające jakością


W procesie produkcji ogrodzeń Revekoll niezwykle ważny jest detailing stali nierdzewnej. Luksusowy, biżuteryjny efekt wizualny powstaje dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników, którzy ręcznie dopracowują wszystkie elementy. Detailing pozwala uzyskać powłokę, zwiększającą odporność i wzmocnić efekt wygładzenia powierzchni. Nasze perforowane panele ogrodzeniowe o konstrukcji samonośnej, dostępne w ramach nowocześnie prezentujących się kolekcji montowane są w pionie lub w poziomie na konstrukcjach z profili, kątowników, bez użycia uchwytów. Ich jakość widoczna jest w każdym elemencie. Elementy nie posiadają ostro zakończonych krawędzi, wpływając tym samym na zwiększenie bezpieczeństwa osób i zwierząt, znajdujących się w pobliżu ogrodzenia.

Revekoll prezentuje ofertę ekskluzywnych ogrodzeń, balustrad i poręczy z myślą o wymagających klientach, dla których liczy się staranne wykonanie, zastosowanie trwałych materiałów oraz innowacyjność, widoczna nie tylko w momencie montażu, ale i przez wiele lat użytkowania.
Opatentowane wzory perforowanych paneli ogrodzeniowych, które projektujemy i wykonujemy w Polsce, gwarantują niepowtarzalność oraz efektowny wygląd Twojej posiadłości. Czy wyobrażasz sobie strój na specjalną okazję bez nowoczesnej, luksusowej biżuterii?

 

Podaruj swojej posesji ogrodzenie stalowe, które ozdobi ją niczym ekskluzywna, ekstrawagancka biżuteria.

CERTYFIKATY