O nas

na rynku od 2006

Na początku były Gastro Serwis i Gaskom, które zajmowały się (i do tej pory zajmują) produkcją mebli technologicznych ze stali nierdzewnej z przeznaczeniem dla gastronomii. Z biegiem czasu, doskonalenia procesów i parku technologicznego, zaczęliśmy produkować też ogrodzenia z kwasoodpornej stali nierdzewnej, w bardzo nowoczesnych wzorach oraz z ogromną dbałością o detale. Tak powstała marka Revekoll.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższych jakości produktów wykonanych z wytrzymałych materiałów. Zależy nam, aby to, co robimy, służyło naszym Klientom przez długie lata.

Historia firmy

Początki naszej działalności związane są z pojawieniem się na początku XXI wieku na polskim rynku nowej technologii – stali nierdzewnej. Od tamtej pory nieustannie doskonalimy nasze procesy produkcyjne, aby dostarczać najwyższej jakości produktów.

  • Pojawiają się dwie nowe marki na rynku – Gastro Serwis i Gaskom, produkujące meble technologiczne i urządzenia gastronomiczne dla branży HoReCa.
  • Od 2009 roku rozpoczynamy produkcję blachy trapezowej, zajmując się jednocześnie handlem blachodachówką.
  • Przychodzi 2018 rok, który otwiera całkiem nowy rozdział w naszej działalności. Rozpoczynamy produkcję nowoczesnych ogrodzeń, wraz z otwarciem nowe marki – Revekoll.

Niezależnie od marki, nasze założenia i wartości pozostają niezmienne. Zależy nam, aby nasze produkty były trwałe, wykonane z najwyższej klasy materiałów, z dbałością o najdrobniejsze detale, dbając jednocześnie o deklarowane terminy i zapewniając wysoką kulturę obsługi Klienta.

Współpraca

Przykładamy ogromną uwagę do zasad współpracy – zarówno z Klientami,
jak i Partnerami Handlowymi. Wypracowaliśmy uczciwe warunki opartych o zasadę win-win, dostarczając wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Od zawsze zależało nam na długoterminowej współpracy,
w oparciu o obustronne zaufanie i poczucie komfortu.