O nas

na rynku od 2006

Revekoll® to marka, która umiejętnie łączy znajomość specyfiki stali nierdzewnej z nowoczesnymi kształtami, precyzyjnym wykonaniem oraz niezawodnym montażem. Projektujemy i wykonujemy dla Ciebie ogrodzenia, które zasługują na miano luksusowej, nowoczesnej biżuterii Twojego otoczenia. Zależy nam na tym, aby codzienność stała się luksusem, który nie tylko doskonale prezentuje się, ale przede wszystkim zachwyca funkcjonalnością.Ogrodzenia, balustrady, poręcze, wykonane z kwasoodpornej stali szlachetnej. Nasze opatentowane produkty dopracowujemy do perfekcji. Nieustannie dążymy do oferowania naszym klientom najwyższej jakości obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. Naszym celem jest Wasz zachwyt. Luksus jest tym, co może posiadać każdy, nie każdy jednak potrafi wybrać luksusowe produkty, które staną się innowacyjnymi, niezawodnie działającymi przez wiele lat ozdobami. Tworzymy dla Was luksus, który ozdobi Waszą posesję, zapewni efekt indywidualnej innowacji, poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Dbamy o Wasz komfort, oferując niezawodne produkty, które nie wymagają zaawansowanej pielęgnacji. Pozwól, że otoczymy Twój teren wyjątkowym ogrodzeniem, dzięki któremu zyskasz dopełnienie aranżacji strefy zamieszkania lub ekskluzywne otoczenie swojej firmy. Będziesz korzystał z jego niezawodności przez wiele lat.

Revekoll® projektuje, opracowuje i produkuje we własnym zakresie wszystkie istotne elementy swoich bram, furtek i przęseł. Od zaprojektowania po obróbkę, wykonanie, montaż i wykończenie.

 

Manufaktura złożonego produktu końcowego odbywa się ręcznie i oparta jest na ścisłym podziale pracy, co w praktyce oznacza, że poszczególne etapy produkcji nowoczesnych przęseł ogrodzeniowych wykonywane są przez wyspecjalizowanych pracowników tworzących profesjonalny zespół. 

Razem mamy nadzieję na długoterminowe relacje biznesowe z naszymi partnerami, dlatego chcemy rozpocząć z Państwem współpracę.

 

Nasza opatentowana technologia, innowacje systemowe i synergia minimalizmu wyróżnią Twoją posesję.

 

Stal nierdzewna “JUBILERSKA” to jeden z bardziej przyjaznych środowisku materiałów.
RECYKLING NA 100% ♻

REVEKOLL® GLOBAL CERTIFICATION ♛♞®

Nasz opracowany system certyfikacji zabezpiecza i zapewnia naszym wyjątkowym Klientom oryginalność i unikatowość ich indywidualnych projektów.  

Doświadczenie

Revekoll, spółka celowa uznanego słupskiego przedsiębiorcy  i wizjonera Krzysztofa Lancewicza, od piętnastu lat wytycza swój własny szlak twórczy, rewolucjonizując świat bram i ogrodzeń. Revekoll pielęgnuje i rozwija wyjątkową, autorską wizję ogrodzenia jako biżuterii dla posesji, zdolnej wyeksponować i podkreślić jej ekskluzywność i prestiż.

Unikatowa wizja bram i ogrodzeń Revekoll wyrażana jest poprzez pomysłowe łączenie szlachetnych materiałów konstrukcyjnych z oryginalną, opatentowaną technologią ich obróbki i wykończenia powierzchni.

Powitanie szef

Współpraca

Przykładamy ogromną uwagę do zasad współpracy – zarówno z Klientami,
jak i Partnerami Handlowymi. Wypracowaliśmy uczciwe warunki opartych o zasadę win-win, dostarczając wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Od zawsze zależało nam na długoterminowej współpracy,
w oparciu o obustronne zaufanie i poczucie komfortu.

Certyfikaty