O nas

na rynku od 2006

Revekoll® jako pionier w rozwoju ogrodzeń ze stali nierdzewnej jest źródłem wielu ważnych innowacji w architekturze i zarejestrowała już kilka patentów, nagród i certyfikatów w swojej historii.

Dążąc do doskonałości na każdym etapie produkcji nowoczesnych paneli ogrodzeniowych jak i balustrad, poświęcamy bardzo wiele uwagi i czasu na dopracowanie poszczególnych elementów projektu tak, aby każdy z nich, był realizowany w sposób przede wszystkim precyzyjny i indywidualny, na końcu uzyskując zupełnie unikatowy efekt.

Revekoll® projektuje, opracowuje i produkuje we własnym zakresie wszystkie istotne elementy swoich bram, furtek i przęseł. Od zaprojektowania po obróbkę, wykonanie, montaż i wykończenie.

 

Manufaktura złożonego produktu końcowego odbywa się ręcznie i oparta jest na ścisłym podziale pracy, co w praktyce oznacza, że poszczególne etapy produkcji nowoczesnych przęseł ogrodzeniowych wykonywane są przez wyspecjalizowanych pracowników tworzących profesjonalny zespół. 

Razem mamy nadzieję na długoterminowe relacje biznesowe z naszymi partnerami, dlatego chcemy rozpocząć z Państwem współpracę.

 

Nasza opatentowana technologia, innowacje systemowe i synergia minimalizmu wyróżnią Twoją posesję.

 

Stal nierdzewna “JUBILERSKA” to jeden z bardziej przyjaznych środowisku materiałów.
RECYKLING NA 100% ♻

REVEKOLL® GLOBAL CERTIFICATION ♛♞®

Nasz opracowany system certyfikacji zabezpiecza i zapewnia naszym wyjątkowym Klientom oryginalność i unikatowość ich indywidualnych projektów.  

Doświadczenie

Revekoll, spółka celowa uznanego słupskiego przedsiębiorcy  i wizjonera Krzysztofa Lancewicza, od piętnastu lat wytycza swój własny szlak twórczy, rewolucjonizując świat bram i ogrodzeń. Revekoll pielęgnuje i rozwija wyjątkową, autorską wizję ogrodzenia jako biżuterii dla posesji, zdolnej wyeksponować i podkreślić jej ekskluzywność i prestiż.

Unikatowa wizja bram i ogrodzeń Revekoll wyrażana jest poprzez pomysłowe łączenie szlachetnych materiałów konstrukcyjnych z oryginalną, opatentowaną technologią ich obróbki i wykończenia powierzchni.

Certyfikaty

Powitanie szef

Współpraca

Przykładamy ogromną uwagę do zasad współpracy – zarówno z Klientami,
jak i Partnerami Handlowymi. Wypracowaliśmy uczciwe warunki opartych o zasadę win-win, dostarczając wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Od zawsze zależało nam na długoterminowej współpracy,
w oparciu o obustronne zaufanie i poczucie komfortu.

stopka Revekoll