Firma Revekoll zajmuje się projektowaniem jak i wykonaniem paneli ogrodzeniowych z materiałów najwyższej klasy. Sprzęt najwyższej jakości oraz zgrana kadra pracowników usprawnia pracę oraz skraca czas realizacji zamówienia. Stawiamy jedynie na solidne i długotrwałe rozwiązania, które pozwalają cieszyć się trwałością wykonania na lata. Nowoczesne panele ogrodzeniowe idealnie wkomponują się w innowacyjne i tradycyjne budownictwo. Perforacja zapewnia przelot powietrza dzięki czemu zmniejsza oddziaływanie wiatru na ogrodzenie.

Panele ogrodzeniowe są nowoczesnym i wyznaczającym trendy produktem wchodzącym na światowe rynki budowlane. Opatentowana technologia profilowania przęseł ogrodzeniowych przez naszą firmę nadała nowy kierunek w projektowaniu ogrodzeń. Perforacja zapewnia przelot powietrza dzięki czemu zmniejsza oddziaływanie wiatru na ogrodzenie. Przetłoczenia zastosowane w blachach wzmacnia ją jednocześnie nadając niepowtarzalny oraz nowoczesny wygląd.

Płoty perforowane o konstrukcji samonośnej to jedne z najczęściej wybieranych ogrodzeń z bardzo dużymi możliwościami wykonania wzorów. Prosta a zarazem innowacyjna konstrukcja zapewnia elegancki wygląd oraz łatwość w montażu. Przęsła wykonywane są z blach o grubości 1,5 lub 2 mm dodatkowo zagięte na krawędziach co zapewnia brak ostrych krawędzi, brak wszelkich spawów oraz estetyczny wygląd zakończeń. Przęsła wzmacniane są profilami, takie zastosowanie sprawia że przęsła są solidne i wytrzymałe.

Perforacja na blachach wykonywana jest metodą wykrawania CNC. Opatentowana technologia połączenia blachy profilowanej z perforacją czyni nasze ogrodzenia unikatowymi i jedynymi w swoim rodzaju.

Ogrodzenia panelowe, perforowane to obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów stosowanych w budownictwie, przy wykańczaniu fasad, balkonów, ale również i urządzaniu wnętrz obiektów o różnym przeznaczeniu. Blachy perforowane wspaniale prezentują się na ścianach biurowców, gmachów użyteczności publicznej, obiektach sportowych czy galeriach handlowych, można również wykorzystać je przy projektowaniu balkonów, idealnie sprawdzają się też jako materiał na balustrady.