O nas

na rynku od 2006

Na początku były Gastro Serwis i Gaskom, które zajmowały się (i do tej pory zajmują) produkcją mebli technologicznych ze stali nierdzewnej z przeznaczeniem dla gastronomii. Z biegiem czasu, doskonalenia procesów i parku technologicznego, zaczęliśmy produkować też ogrodzenia z kwasoodpornej stali nierdzewnej, w bardzo nowoczesnych wzorach oraz z ogromną dbałością o detale. Tak powstała marka Revekoll.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższych jakości produktów wykonanych z wytrzymałych materiałów. Zależy nam, aby to, co robimy, służyło naszym Klientom przez długie lata.

Technologiczne innowacje

Od początku swojej działalności stawialiśmy na innowacyjne technologie produkcji, a także na nowoczesne materiały najwyższej jakości. Dlatego zdecydowaliśmy się na to, aby uruchomić produkcję ogrodzeń, wykonanych z kwasoodpornej stali nierdzewnej w klasie morskiej S/S. Jest to materiał, który zapobiega powstawaniu rdzy oraz jest odporny na oddziaływania kwasów. To wszystko sprawia, że będziesz korzystać z naszego ogrodzenia przez długie lata, zaś czyszczenie będzie czystą przyjemnością.

Czym się kierujemy?

Do pracy motywuje nas zadowolenie naszych Klientów. Dbamy o Ciebie nie tylko w trakcie sprzedaży, zapewniamy też kompleksowe wsparcie posprzedażowe. Nasz kontakt nie zakończy się w momencie sprzedania ogrodzenia, będąc do Twojej dyspozycji zawsze, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.

Stawiamy na uczciwe warunki współpracy, a także pełen profesjonalizm w zakresie doradztwa i produkcji elementów ogrodzeniowych. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań, które wyróżniają się trwałością. Tak, abyś mógł z nich korzystać przez wiele lat bez żadnych problemów.

Nasze
realizacje

Katalog
produktów

Aktualności

Współpraca

Przykładamy ogromną uwagę do zasad współpracy – zarówno z Klientami, jak i Partnerami Handlowymi. Wypracowaliśmy uczciwe warunki opartych o zasadę win-win, dostarczając wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Od zawsze zależało nam na długoterminowej współpracy, w oparciu o obustronne zaufanie i poczucie komfortu.