Biżuteria dla Twojej posiadłości

Czym się kierujemy?

ogrodzenia, bramy, panele, płoty, balustrady

Do pracy motywuje nas zadowolenie naszych Klientów. Dbamy o Ciebie nie tylko w trakcie sprzedaży, zapewniamy też kompleksowe wsparcie posprzedażowe.
Nasz kontakt nie zakończy się w momencie sprzedania ogrodzenia, będąc do Twojej dyspozycji zawsze, gdy będziesz potrzebować naszej pomocy.

Stawiamy na uczciwe warunki współpracy, a także pełen profesjonalizm w zakresie doradztwa i produkcji elementów ogrodzeniowych. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych rozwiązań, które wyróżniają się trwałością. Tak, abyś mógł z nich korzystać przez wiele lat bez żadnych problemów.

Technologiczne innowacje

Producent ogrodzeń ze stali nierdzewnej

Od początku swojej działalności stawialiśmy na innowacyjne technologie produkcji, a także na nowoczesne materiały najwyższej jakości.
Dlatego zdecydowaliśmy się na to, aby uruchomić produkcję ogrodzeń, wykonanych z kwasoodpornej stali nierdzewnej w klasie morskiej S/S.
Jest to materiał, który zapobiega powstawaniu rdzy oraz jest odporny na oddziaływania kwasów.
To wszystko sprawia, że będziesz korzystać z naszego ogrodzenia przez długie lata, zaś czyszczenie będzie czystą przyjemnością.

Nasze
realizacje

Revekoll-katalogi

Katalogi
do pobrania

Aktualności

O nas

na rynku od 2006

Revekoll, spółka celowa uznanego słupskiego przedsiębiorcy  i wizjonera Krzysztofa Lancewicza, od piętnastu lat wytycza swój własny szlak twórczy, rewolucjonizując świat bram i ogrodzeń. Revekoll pielęgnuje i rozwija wyjątkową, autorską wizję ogrodzenia jako biżuterii dla posesji, zdolnej wyeksponować i podkreślić jej ekskluzywność i prestiż. Unikatowa wizja bram i ogrodzeń Revekoll wyrażana jest poprzez pomysłowe łączenie szlachetnych materiałów konstrukcyjnych z oryginalną, opatentowaną technologią ich obróbki i wykończenia powierzchni…